20 September 2011
Centrala_reiniks_www

Lauris Reiniks saņem Zelta disku par “Es skrienu”

|
0 Comment
|

Piedzīvots rets notikums vietējā mūzikas industrijā – LNT šova “O’Kartes akadēmija” translācijas laikā Lauris Reiniks saņēma zelta disku par albuma “Es skrienu” pārdošanas panākumiem. Pēc Latvijas Mūzikas Producentu apvienības (Lampa) noteiktiem normatīviem, zelta disku piešķir ierakstiem, kas Latvijā pārdoti vismaz 5000 eksemplāru tirāžā. “Es skrienu” iznāca 2010. gada rudenī apgādā “Mikrofona ieraksti” un šobrīd pārdots jau 6000 tā kopiju.

Lauris Reiniks: “Man ir dubults prieks. Pirmkārt par to, ka sakrita gan Gada balvas žūrijas (“Es skrienu” tika atzīts par gada labāko popmūzikas albumu), gan klausītāju viedoklis un albums iemantoja tik plašu atzinību. Otrkārt – ir liels gandarījums apzināties, ka laikā, kad netrūkst iespēju pie mūzikas tikt par velti, gana daudz cilvēku tomēr izvēlējušies manu albumu iegādāties legālā ceļā. Tā ir uzticība, kas iedvesmo.”

Kā pavēstīja “Mikrofona ieraksti” valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve, nepieciešamo piecu tūkstošu robežu disks sasniedzis jau vasaras sākumā, bet dziedātājs tobrīd bijis tik aizņemts albuma iznākšanas un veicināšanas kampaņās Lietuvā un Igaunijā, ka svinīgo notikumu nācies pārcelt uz rudeni. Taču ilgāk to atlikt nav bijis iespējams, jo šobrīd jau tiek gatavota “Es skrienu” iznākšana Vācijā un dziesmas “Pasaka” versija Holandē.

Albumu “Es skrienu” varat iegādāties ŠEIT!

|
Savējais (feat. Alise Haijima) // Lauris Reiniks & Alise Haijima - Savējais (feat. Alise Haijima)
icon-downloadicon-downloadicon-download
  1. Savējais (feat. Alise Haijima) // Lauris Reiniks & Alise Haijima - Savējais (feat. Alise Haijima)