17 July 2012
DPP_2012.06.11.1763_174657779

Lauris Reiniks Baltijai prezentē “Sirds sadeg neparasti”

|
0 Comment
|

doremi-logo  itunes-badge  muusika24

Trešdien,18. jūlijā plkst. 14.00 visu trīs Baltijas valstu radiostacijās – Radiocentras (Lietuvā), Elmar (Igaunijā) un LR2 (Latvijā) notika Laura Reinika populārās dziesmas “Sirds sadeg neparasti” jaunās versijas pirmatskaņojums. Tās pašas dienas vakarā LNT raidījumā “Tautas balss” un internetā tika prezentēts arī dziesmas videoklips visās trīs valodās.

Jaunas dziesmas piedāvājums kaimiņvalstīm ir loģisks turpinājums Laura veiksmīgi uzsāktajai karjerai Lietuvā un Igaunijā, kur ir izdotas albuma “Es skrienu” adaptētās versijas un dziesmas “Es skrienu” un “Pasakā” jau kļuvušas par hitiem. “Klausītāji un radiostacijas Lietuvā un Igaunijā gaida no manis ko jaunu, un es nolēmu, ka nav jāizgudro jauns ritenis, bet jāpiedāvā dziesma, kas jau ir pārbaudīta vērtība mūsu zemē, bet ar 2012. gada skanējumu”, stāsta Lauris. Jauno aranžējumu izveidoja Midis (Aldis Zaļūksnis), kurš producējis daudzas veiksmīgas Laura Reinika dziesmas, tai skaitā “Es skrienu”. Lietuviešu versijas “Širdis sudegus tyliai” tekstu ir radījis scenārists un dzejnieks Justinas Jankevičius, bet igauņu versijas “Süda vaikselt närbub” teksta autors ir aktieris un dzejnieks Tõnu Oja ar pseidonīmu Laur Lumper.

Dziesmas video versija ir, iespējams, emocionālākais un dramatiskākais videoklips, kāds Laurim ir bijis. Tā pamatideja ir: “Ja divas sirdis deg, tām jādeg kopā līdz galam! “. Klipu režisēja Aija Strazdiņa, bet scenāriju rakstīja pats Lauris kopā režisori. Galvenā meitenes loma uzticēta Lietuvas drāmas teātra aktrisei Monikai Vaičuļītei. Videoklipa filmēšana notika divas dienas Kurzemē – Liepājas reģionālajā slimnīcā un Pāvilostā.

“Pāvilostas un Jūrkalnes ainavas ir tik skaistas, ka es nevarēju iedomāties labāku vietu, kas uzrunātu skatītājus visā Baltijā un būtu atbilstošāka mūsu video stāstam. Tēma ir ļoti aktuāla un smaga, bet saprotama ikvienam,” – skaidro Lauris, sakot lielu paldies visiem, kas palīdzēja klipa tapšanā, īpaši Liepājas slimnīcai, Pāvilostas tūrisma informācijas centram un viesu namam “Āķagals”

DPP_2012.07.05.2065

“Sirds sadeg neparasti” šogad svin 10 gadu jubileju ir viena no populārākajām Laura Reinika dziesmām, kuru mūziķis sakomponēja savam pirmajam studijas albumam “Planet 42”. Dziesmas sākotnējasi nosaukums bija “My problem”, bet vēlāk Mārtiņš Freimanis tai piešķīra latviešu tekstu. “Sirds sadeg neparasti” strauji iekaroja klausītāju sirdis un ieguva dažādas balvas – “Muzikālās Bankas 2002” Gada vērtīgākā dziesma, “Latvijas mūzikas ierakstu gada balva 2002” uzvara nominācijā Gada Radio Hits un “Bezgalības balva”, ko Latvijas autortiesību aģentūra AKKA/LAA piešķir radio un TV visvairāk atskaņotajām dziesmām.

Dziesma ir pieejama lejuplādei doremi.lv, iTunes un muusika24.ee .

Dziesmas vārdi pieejami Dziesmuteksti.lv

|