08 November 2013
Screen shot 2013-10-30 at 13_29_12

Lauris Reiniks Ziemassvētku koncerttūrē prezentēs DVD

|
0 Comment
|

Lauris Reiniks atgādina, ka līdz Ziemassvētkiem vairs atlicis tikai pusotrs mēnesis un izsludina svētku koncertturneju pa Latvijas lielākajām pilsētām. Decembrī dziedātājs dosies uz Jelgavu, Valmieru, Rēzekni, Ventspili un Liepāju, kur uzstāsies DVD “Lauris Reiniks Ziemassvēktos” prezentācijas koncertos. DVD iznākšana gaidāma 20. novembrī.

Jaunajā DVD būs redzams videoieraksts, kas tapis pērnajos Ziemassvētkos Arēnā Rīga, kur Lauris ar draugiem skatītāju tūkstošu priekšā uzbūra krāšņu prieka, aizrautības un pacilājošu sajūtu pilnu šovu. Arī šogad koncertos skanēs pasaules un latviešu klasiskais Ziemassvētku repertuārs un paša Laura dziesmas, taču priekšnesuma gaisotne būs intīmāka un “mājīgāka”. Būs arī mazie dziedātāji un svētku pārsteigumi.

Lauris Reiniks: “Šī būs mana pirmā Ziemassvētku koncerttūre, tāpēc tā man ir īpaša. Parasti es tuvos cilvēkus Ziemassvētkos aicinu ciemos pie sevis, bet šoreiz pats braukšu pie cilvēkiem, kurus ikdienā nesatieku, bet novērtēju un cienu – pie maniem klausītājiem. Manās sajūtās Ziemassvētki ienāk tieši caur dziesmām, un ar tām arī esmu gatavs dalīties gaidāmajos svētku koncertos.”

Koncertturneja “Lauris Reiniks Ziemassvētkos”:

Jelgavas kultūras centrs, 12. decembris,  plkst.19.00
Valmieras kultūras centrs, 13. decembris,  plkst.19.00
Latgales vēstniecība GORS Rēzeknē,  15. decembris, plkst.18.00
Ventspils teātra nams “Jūras vārti”, 20. decembris, plkst.19.00
Liepājas Olimpiskā centrs, Rožu zāle, 22. decembris, plkst.18.00

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/7043

|